Betexper İşlem Sınırı Bahis İçin Yeterli Mi?

Betexper para transferi işlem sınırı kullanıcılarının para çekimi yaparken kullandıkları ve uymak durumunda oldukları işlem sınırıdır. Bu işlem sınırı yapılan anlaşmalar sonucu belirlenmektedir. Örnek olarak sanal kartlar ile yapılan anlaşmaların işlem sınırı çok daha az veya çekme işleminde çok daha yüksekken banka havalesi işlemlerinde işlem sınırı daha az ve çekme işleminde daha çoktur. Tüm bunların sebebi yapılan anlaşmalara göre belirlenmesidir. Banka havale yönteminden para yükleyebilmek için en az 250 TL para yatırma işlemi gerçekleştirmektir. Bu işlem sınırı sayesinde kullanıcılar site içerisinde sorun yaşamadan para yükleme işlemi yapabilirler ve sorun yaşamadıkları zamanda işlemleri oldukça hızlı bir şekilde hallolur.

Betexper Para Çekimi Destek

Betexper para çekimi işlemlerinde de destek hizmeti sunmaktadır ve adım adım her anda kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Bu hizmet ve kullanıcılarına hangi günden hangi hesabınıza para çekimi yapacağınızı sorduktan sonra attıkları her adımda miktarlarını, yatırdıklarını, hangi yöntemle yatıracaklar, öncesini, sonrasını tüm işlemlerinde yanında olarak yardımcı olmaktadır. Sitedeki tüm konularda destek alabileceğiniz bir ekip olmakla birlikte para çekimi konularında ekstra titizlikle sizlere yardımcı olmaktadırlar. Özellikle sitenin kapatılma durumlarından dolayı yaşanılan sorunların en büyüğü aslında sitenin her kapatıldığında yeni bir adrese geçtiğinde aynı şekilde hesap numaralarının da değişmesi ve yeni hesaplar üzerinden güncelleme yapması gerekmektedir. Bu yeni hesabı öğrenmeden eski hesap üzerinden para transferi yaptığınızda paranız boşa gider ve bunun önüne kimse geçemez. Bu sebeple para transferi yapmadan önce kesinlikle destek ekiplerinden yardım almalı ve bu aldığınız yardımla paralel bir şekilde para çekimi yapmalısınız.

Betexper Para Transferi Promosyonları Nelerdir?

Betexper para transferi promosyonları para transferi yapmanın üzerinden aldığınız promosyonlardır. Bu promosyonlardan faydalanabilmek için belli para transferi yöntemlerinden belli miktarlarda para yatırmış olmanız gerekmektedir. Özellikle para transferi promosyonundan faydalanabilmek için herhangi bir para çekimi yönteminden kısıtlama tutulmamaktadır. Bir günde maksimum 1000 TL faydalanabileceğiniz ve sadece sanal kart ile para transferi yapan üyeler için bu promosyon geçerlidir. Uygulamayı kullanarak transfer işlemi yapmak istiyorsanız en az 50 TL tutarında para transferi işlem yapmalısınız. Dikkat ettiğiniz üzere limit alt sınırı son derece makul olarak belirlenmiştir. Dolayısıyla her gün kredi kartı uygulamasını kullanıp 50 TL üzeri para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün içerisinde kredi kartı ile birlikte yatırabileceğiniz en yüksek miktar 5000 TL olarak belirlenmiştir. Bu sınırlar arasındaki para transferi işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirmeniz mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın