Tag: lezbiyen için


Sort: Date | Title | Views Sort Descending
View:

Natalie Portman Mila Kunis Öpüşme Sahnesi – Black Swan

Added by 5 years ago

7.64K Views0 Comments

Black Swan filminin en akılda kalıcı ve seksi sahnelerinden biri Nina (Natalie Portman) ve Lily (Mila Kunis) arasındaki öpüşme sahnesiydi. Sahne 2011 MTV Film ödülleri'nde en iyi öpüşme sahnesi adaylarından.

Emmanuelle Chriqui Lezbiyen Fantazi Sahnesi – Elektra Luxx

Added by 5 years ago

4.87K Views0 Comments

Holly (Adrianne Palicki)rüyasında arkadaşı Bambi(Emmanuelle Chriqui) ile lezbiyen bir birliktelik yaşadığını görür. Elektra Luxx filminin unutulmazları arasına gireceği şimdiden kesin.

Kristen Stewart Ve Dakota Fanning Öpüşme Sahnesi – The Runaways

Added by 6 years ago

3.61K Views29 Comments

2010 MTV Film ödülleri "En İyi öpüşme" dalı adaylarından olan The Runaways filminde Kristen Stewart ve Dakota Fanning arasındaki lezbiyen öpüşme sahnesi oldukça iddialı.

Scarlett Johansson Penelope Cruz Javier Bardem Öpüşme Sahnesi

Added by 6 years ago

3.46K Views0 Comments

Woody Allen filmi Vicky Cristina Barcelona'nın en unutulmaz sahnesi her biri seksapeliyle beyazperdenin vazgeçilmez isimlerinden olan ve filmde bir aşk üçgeninin kahramanlarını canlandıran Scarlett Johansson, Penelope...

Megan Fox Jennifers Body Öpüşme Sahnesi

Added by 6 years ago

4.40K Views2 Comments

Jennifer's Body (Kana Susadım) filmi klişelerle dolu sıradan bir korku filmi olsa da Megan Fox ve Amanda Seyfried'in lezbiyen öpüşme sahneleri akıldan hiç çıkmayacak sahneler arasına girdi bile

The Kids Are All Right Film Fragmanı

Added by 6 years ago

563 Views0 Comments

Sundance Film Festivali gösterimlerinde oldukça olumlu eleştiriler alan The Kids Are Allright filminde lezbiyen bir çiftin ailesinin başından geçen komik olaylar anlatılıyor.

2000 Mtv Film Ödülleri En İyi Öpüşme – Seks Oyunları

Added by 7 years ago

415 Views3 Comments

2000 yılında MTV Film ödüllerinde En İyi öpüşme Sahnesi ödülünü birbirlerine öpüşmeyi öğreten iki kız arkadaşı canlandıran  Sarah Michelle Gellar ve Selma Blair aldı.

2002 Mtv Film Ödülleri En İyi Öpüşme – Amerikan Pastası 2

Added by 7 years ago

578 Views0 Comments

Komşuları olan lezbiyen çifti dikizleyen ve onlarla seksi bir oyuna başlayan kahramanlarımızın bu eğlenceli oyunu erkek erkeğe öpüşmeye kadar gidiyor. Bu eğlenceli ve seksi sahne 2002 yılında Jason Biggs ve Seann Will...