Etiket: lezbiyen için


Filtre: Tarih | Başlık | Çok izlenenler Sondan başa
Görüntülenme

Natalie Portman Mila Kunis Öpüşme Sahnesi – Black Swan

Ekleyen : 3 yıl önce

7.01K Views0 Yorumlar

Black Swan filminin en akılda kalıcı ve seksi sahnelerinden biri Nina (Natalie Portman) ve Lily (Mila Kunis) arasındaki öpüşme sahnesiydi. Sahne 2011 MTV Film ödülleri'nde en iyi öpüşme sahnesi adaylarından.

Emmanuelle Chriqui Lezbiyen Fantazi Sahnesi – Elektra Luxx

Ekleyen : 3 yıl önce

4.36K Views0 Yorumlar

Holly (Adrianne Palicki)rüyasında arkadaşı Bambi(Emmanuelle Chriqui) ile lezbiyen bir birliktelik yaşadığını görür. Elektra Luxx filminin unutulmazları arasına gireceği şimdiden kesin.

Kristen Stewart Ve Dakota Fanning Öpüşme Sahnesi – The Runaways

Ekleyen : 4 yıl önce

3.38K Views28 Yorumlar

2010 MTV Film ödülleri "En İyi öpüşme" dalı adaylarından olan The Runaways filminde Kristen Stewart ve Dakota Fanning arasındaki lezbiyen öpüşme sahnesi oldukça iddialı.

Scarlett Johansson Penelope Cruz Javier Bardem Öpüşme Sahnesi

Ekleyen : 4 yıl önce

3.13K Views0 Yorumlar

Woody Allen filmi Vicky Cristina Barcelona'nın en unutulmaz sahnesi her biri seksapeliyle beyazperdenin vazgeçilmez isimlerinden olan ve filmde bir aşk üçgeninin kahramanlarını canlandıran Scarlett Johansson, Penelope...

Megan Fox Jennifers Body Öpüşme Sahnesi

Ekleyen : 4 yıl önce

3.96K Views2 Yorumlar

Jennifer's Body (Kana Susadım) filmi klişelerle dolu sıradan bir korku filmi olsa da Megan Fox ve Amanda Seyfried'in lezbiyen öpüşme sahneleri akıldan hiç çıkmayacak sahneler arasına girdi bile

The Kids Are All Right Film Fragmanı

Ekleyen : 4 yıl önce

506 Views0 Yorumlar

Sundance Film Festivali gösterimlerinde oldukça olumlu eleştiriler alan The Kids Are Allright filminde lezbiyen bir çiftin ailesinin başından geçen komik olaylar anlatılıyor.

2000 Mtv Film Ödülleri En İyi Öpüşme – Seks Oyunları

Ekleyen : 4 yıl önce

367 Views3 Yorumlar

2000 yılında MTV Film ödüllerinde En İyi öpüşme Sahnesi ödülünü birbirlerine öpüşmeyi öğreten iki kız arkadaşı canlandıran  Sarah Michelle Gellar ve Selma Blair aldı.

2002 Mtv Film Ödülleri En İyi Öpüşme – Amerikan Pastası 2

Ekleyen : 4 yıl önce

532 Views0 Yorumlar

Komşuları olan lezbiyen çifti dikizleyen ve onlarla seksi bir oyuna başlayan kahramanlarımızın bu eğlenceli oyunu erkek erkeğe öpüşmeye kadar gidiyor. Bu eğlenceli ve seksi sahne 2002 yılında Jason Biggs ve Seann Will...